Telefon: ‭+372 5446 0088‬
Title Image

Minust

Hei!

Olen Riin, vabakutseline torditegija, kokkaja ja uute retseptide looja. Mulle meeldib kunst ja erinevad maitsed.

Juba lapsepõlves tahtsin kodus kõigile ise süüa teha ja nii sai alati ka emaga koos kokatud ja pirukaid küpsetatud. Samuti lasin kunstil end kanda ja tegin juba väiksena ketšupiga toidule kaunistusi ning liivakastis erikujulisi liivakooke, kaunistades neid lillede ja oksakestega.

See oli alati nii huvitav ja tundsin juba väiksena kuidas ma seda päris kreemitordiga teha tahaksin. Ilmselt sealt ammusest ajast ongi saanud minu suur kirg toidu ja kunsti vastu alguse.

Olen olnud nii kokk, pagar-kondiiter kui ka lastehoiu õpetaja. Kõik minu tööalased väljakutsed on mulle väga suurt huvi pakkunud ja olen neid teinud suure kirega.

Parimad kogemused ja tulemused on tulnud alati praktika käigus – iga päev katsetades ja proovides midagi uut. Pikad tööpäevad kokana on mind kasvatanud tahtejõuliseks ja ka füüsiliselt tugevaks, mida see töö ka omajagu nõuab. Tahtes iga päev saada järjest paremaks ja osavamaks on minu isiksusega alati kaasas käinud ja koka ametiga olen seda väga hästi saanud praktiseerida. Toitu valmistades seda tundma õppides tunnen end köögis väga vabalt ja õigel kohal oma elus.

Eriti südamelähedaseks on saanud mulle tortide valmistamine ja nende kaunistamine. Oma loomingu puhul naudingi erinevate maitsete sobitamist ning tortide-kookide loovat kaunistamist.

Olles kondiiter sain enda loovusel lasta voolata. Luues ja kaunistades torte, avastasin enda mõtted tihti rändamas tõelises tordimeistri maailmas. Kreemiga lillede loomine ja marjadega tordile ilme andmine on niiii huvitav ja tahan seda teha ikka ja uuesti, luues iga kord midagi natukese erinevat. Kõik mis tortide/küpsetiste valmistamisega kaasas käib on mulle paeluv. Mulle väga meeldib katsetada ja luua koguaeg midagi uut, samal ajal raamist välja astudes.  Nii olen ka enda tortides ja küpsetistes proovinud tuua välja enda loomingu ja katsetada palju erinevaid ideid.

logo_64x64
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühi