Telefon: ‭+372 5446 0088‬

Müügitingimused

Veebipoe riinu.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Riinu Kohvik OÜ (registrikood 16441982), asukohaga Tuisu tn 15, 71009, Viljandi linn, Viljandi maakond.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Veebipood jätab endale õiguse veebipoe toodete kui ka eritellimustööde hindasid muuta.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Toodete pildid on illustratiivsed. Suuremate tordi suuruste puhul on tordi vorm kandiline.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Kauba kättesaamine ja transport

Veebipoest või eritellimusel (sh telefoni või e-posti teel) tellitud kaubad saab kätte aadressilt Tuisu 15, Viljandi.

Veebipoest ostetavate toodete valmimise aeg on 24 tundi alates makse laekumisest Riinu Kohvik OÜ pangakontole. Eritellimuste valmistamise aeg kokkuleppel.

Veebipood ei taga kauba transporti ega vastuta transpordi käigus tekkivate kahjustuste eest kaubale, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Kui klienti on teavitatud, kuid klient ei tule tootele (lühikese realiseerimisajaga tooted, näiteks tordid, muffinid jms) järele 24 tundi pärast üleandmise aega, võib Veebipood keelduda liigse aja tõttu kahjustunud või riknenenud kauba üleandmisest, et tagada pakutavate toodete parim kvaliteet ning sellisel juhul kliendile raha ei tagastata.

Taara tagastamise kohustus

Kui tootega on kaasas tagastatav taara (snäkivaagnate puhul puidust alus) peab klient taara tagastama Riinu Kohvik OÜ (Tuisu 15, Viljandi või muus kokkulepitud üleandmise kohas) hiljemalt 3 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui taarat ei tagastata eelpool mainitud tingimustel või kui taara on rikutud, on Riinu Kohvik OÜ-l  õigus nõuda taara väärtuse hüvitamist kliendi poolt.

Taganemisõigus

Veebipoes ei kohaldu taganemisõigus (Võlaõigusseadus § 53. lõige 4).

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@riinu.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu, sealhulgas toiduainete / toitude mittevastavate hoiutingimuste või tarbimiseelse hoiuaja ületamise tõttu.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab või parandab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada ega parandada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@riinu.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

 

 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühi